انجمن عکاسان ایران

National Iranian Photographers Society

نمایشگاه عکس "نگاه به آینده" در خانه هنرمندان

با پایان داوری آثار نخستین دوره جشنواره عکس "نگاه به آینده" توسط محمود کلاری، حمید جبلی و مهدی آشنا، آثار منتخب این جشنواره همزمان با مراسم اهدای جوایز برگزیدگان، به نمایش در خواهند آمد. 

به گزارش هنرآنلاین، نخستین دوره جشنواره عکس "نگاه به آینده" که از آبان ماه تا آذرماه ۱۳۹۷ توسط بانک آینده و با هدف تشویق عکاسان و هنرمندان ایران به ثبت دیدگاه‌هایشان نسبت به موضوع "آینده" در قالب عکس برگزارشد، پذیرای آثار ۱۲۶۷ هنرمند عکاس از سراسر ایران بود.

از میان۴۹۸۳ اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره عکس "نگاه به آینده"،  ۲۳۵۸  اثر به مرحله داوری راه پیدا کردند که پس از برگزاری ۳ جلسه داوری و بیش از ۲۵ ساعت ارزیابی آثار، ۹۵ اثر از ۶۲ عکاس به نمایشگاه عکس "نگاه به آینده" راه یافتند.

تمامی آثار راه یافته به نمایشگاه، مبلغ ۱ میلیون ریال به عنوان حق‌التصویر دریافت خواهند نمود و کتاب جشنواره نیز به تمامی راه یافتگان اهدا می‌شود.

انتخاب آثار برگزیده از میان ۹۵  اثر راه یافته به نمایشگاه صورت گرفته که همزمان با مراسم افتتاح نمایشگاه عکس "نگاه به آینده" معرفی می‌شوند.

مراسم افتتاح نمایشگاه عکس "نگاه به آینده" با حضور هنرمندان، عکاسان و منتخبین این جشنواره، روز دوشنبه یکم بهمن ماه ۱۳۹۷  ساعت ۵ عصر در خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.

اسامی منتخبین جشنواره عکس نگاه به آینده، در سایت جشنواره به آدرس www.ba-festival.com  قابل مشاهده است.

هنرآنلاین 
واژه‌های کلیدی:  نگاه, آینده, حمید جبلی, محمود کلاری, مهدی آشنا
تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۱۱/۰۳