فراخوان مسابقه بین‌المللی عکاسی از پرندگان

مسابقه بین‌المللی عکاسی Wilbird برگزار می‌شود.

سرویس تجسمی هنرآنلاین: جشنواره پرنده و طبیعت به صورت سالانه مسابقه عکس بین‌المللی Wilbird را برگزار می‌کند. هنرمندان در دو گروه سنی 15 تا 17 سال و گروه سنی بالای ۱۸ سال امکان شرکت در این رویداد را خواهند داشت و می‌توانند آثار خود را در یکی از پنج موضوع: پرتره پرنده، پرنده در محیط، پرنده در حال حرکت، دید هنری از پرنده، گروه پرندگان: دسته بزرگ پرندگان در پرواز و یا بر روی زمین به مسابقه ارسال کنند. همچنین برای عکاسان گروه سنی ۱۵ تا ۱۷ سال موضوع پرندگان وحشی در نظر گرفته شده است.

هزینه شرکت در این رویداد برای جوانان ۱۵ تا ۱۷ سال رایگان و برای هنرمندان بالای ۱۸ سال ۲ یورو خواهد بود.

شرکت‌کنندگان در گروه سنی بالای 18 می‌توانند حداکثر 10 عکس در یک یا چند گروه ارسال کنند، گروه سنی 15 تا 17 سال نیز می‌توانند 5 عکس به مسابقه ارائه دهند.

گفتنی است هیئت داوران پس از بررسی آثار یک جایزه بزرگ به ارزش ۱۵۰۰ یورو و در هر رده به نفر اول مبلغ 800 یورو اهدا می‌نماید. همچنین در گروه "عکاسان جوان" به نفر اول تجهیزات کمکی عکاسی اهدا می‌شود.

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار حداکثر تا تاریخ ۲ دسامبر ۲۰۱۸ (۱۱ آذر ۹۷) به سایت زیر  این رویداد به نشانی: https://www.festival-oiseau-nature.com/concours/en/concours-photo-international/ مراجعه نمایند.

هنرآنلاین 
واژه های کلیدی:  پرندگان. عکاسی.
تاریخ خبر: 1397/08/17