افشین شاهرودی دبیر نمایشگاه عکس «قصه پاییز و زمستان در موزه سینما» شد

افشین شاهرودی عکاس پیشکسوت، دبیر افتخاری نمایشگاه عکس «قصه پاییز و زمستان در موزه سینما» شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی موزه سینما، افشین شاهرودی عکاس پیشکسوت در طرح مردمی برگزاری نمایشگاه عکس «قصه پاییز و زمستان در موزه سینما»، که چندی پیش فراخوان آن منتشر شد، شرکت کرده و به عنوان دبیر افتخاری مجموع آثار دریافت شده را برای حضور در این نمایشگاه بررسی می کند.

نمایشگاه عکس «قصه پاییز و زمستان در موزه سینما» با هدف احترام به نگاه مخاطبان سینمای ایران و سهیم شدن در دیدگاه بازدید کنندگان نسبت به موزه سینما برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه عکس‌هایی که توسط بازدیدکنندگان با محوریت موزه سینما و طبیعت در دو فصل پاییز و زمستان گرفته شده، بررسی و پس از انتخاب نهایی، آثار منتخب برای عموم به نمایش داده می‌شود.

فراخوان نمایشگاه عکس «قصه پاییز و زمستان در موزه سینما» در آخرین ماه از فصل پاییز منتشر شد و علاقمندان برای حضور در این نمایشگاه تا پایان دی ماه فرصت دارند ۶ قطعه عکس را به انتخاب خود به آدرس ایمیل museum.newspr@gmail.com و یا  کانال تگرامی @mucinema  ارسال کنند.

برای شرکت در این نمایشگاه محدودیت سنی وجود ندارد و علاقمندان می‌توانند با امکانات موجود مانند تلفن همراه و یا دوربین‌های عکاسی آثار خود را ارسال کنند.

خبرگزاری ایسنا
واژه های کلیدی:  افشین شاهرودی، نمایشگاه، قصه پاییز، زمستان، موزه سینما
تاریخ خبر: 1396/10/19